Fotogalerie židlí značky Scab

Diavoletto /Scab/ otočná barová židle, nastavitelná výška, polypropylenový sedák, chrom, různé odstíny, rozměry: š. 44 x v. 66/92 x hl. 44 cm diavoletto-scab-otocna-barova-zidle.jpg diva-scab-stohovatelna-zidle.jpg Diva SG /Scab/ stohovatelná barová židle s polypropylenovým sedákem, hliník, různá provedení, rozměry: š. 48 x v. 96 x hl. 56 cm Frog /Scab/ barová židle, akrylátový sedák, chrom, různá provedení, rozměry: š. 42 x v. 65 nebo 80 x hl. 40 cm Igloo /Scab/ polykarbonátová stohovatelná židle s područkami, rozměry? š. 57 x v. 87 x hl. 54 cm Miss B /Scab/ barová židle, akrylátový sedák, chrom, různá provedení, rozměry: š. 42 x v. 65 x hl. 62 cm Zebra Bicolore /Scab/ polymerová stohovatelná židle, nohy chrom, rozměry: š. 63 x v. 99 x hl. 57 cm Zebra Anti shock /Scab/ polykarbonátová stohovatelná židle bez vzory, nohy chrom, rozměry: š. 63 x v. 99 x hl. 57 cm

Klíčová slova k této stránce:

fotogalerie, výrobek, ukázka, Scab

Časté překlepy:

Aktuality

Druhý vítěz soutěže o polštářek BoConcept

Vítězkou soutěže o bavlněný polštářek značky BoConcept (rozměr 40 x 40 cm) v hodnotě 1.160 Kč se stala Jana Sedláková z Prahy. Svou výhru si převezme v prodejně Decolandu na Vinohradech.

Nepropásněte slevu 50% na kožené sedací soupravy Intacto a Sofitalia

V showroomech Decolandu na Vinohradech a v Průhonicích máte nyní jedinečnou možnost zakoupit kožené sedací soupravy italských značek Incanto s Sofitalia se slevou 50%. Jedná se o poslední kusy z ukončených modelových řad. Přijďte si pro svoji vysněnou sedací soupravu a pomozte nám uvolnit před prázdninami místo pro novu kolekci!!!

Slevové dny marianne v showroomech Decoland 9. - 11. září

Naše pražské, brněnské i ostravské showroomy se účastní od 9. do 11. září DNY MARIANNE. Připravena je pro vás speciální nabídka! Veškeré informace o slevách, které můžete s kupony z časopisů Marianne a Marianne bydlení využít, najdete v sekci akční nabídka Decoland

Součást loftové expozice v Decolandu v průhonicích jsou kuchyně scavolini

V showroomu Decolandu v Průhonicích je součástí expozice vzorový loftový byt doplněný o zbrusu novou kuchyni Scavolini. Vzorový loft kromě kuchyně zahrnuje také plně vybavený obývací pokoj a jídelnu. Kuchyně proslulé italské značky Scavolini  si můžete nyní koupit v obou našich pražských showroomech Decolandu, kde na Vás aktuálně čekají nové katalogy - zdarma - a samozřejmě nové expozice představující ty nejžhavější novinky v nábytku a doplňcích. Přijďte se podívat!

Polštářková soutěž má prvního vítěze

"Hippie" polštářek značky BoConcept vyhrála v naší polštářkové soutěži paní Daniela Dostálová z Letohradu. Výherkyni gratulujeme a odesíláme oficiální potvrzení o výhře emailem!

[ Archiv aktualit ]

Scab - židle a stoly Židle Scab
Copyright © 2010-12 Decoland s.r.o.
Kancelářský nábytek Praha, Brno, Ostrava | Moderní kuchyně, doplňky | Kuchyně Scavolini